-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи
Тендер Prozorro UA-2021-03-17-000443-c
капуста білокачанна свіжа молода, помідори свіжі, огірки свіжі, щавель свіжий, цибуля перо свіжа, петрушка свіжа, кріп свіжий, редис свіжий, полуниця свіжа, лимони свіжі
Завершена
256 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 284.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 284.50 UAH
Номер:
f25f685231cc41fd8d609434d6ada652
Внутрішній номер закупівлі:
9085668
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-17-000443-c
Замовник:
МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24779790
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 1 Слобідська, буд. 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Приймак +380937045843 dmitra@mksat.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
256 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 284.50 UAH
Період уточнення:
17.03.2021 08:41 - 22.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2021 08:41 - 02.04.2021 12:00
Аукціон:
05.04.2021 11:02 - 05.04.2021 11:23
Період кваліфікації:
05.04.2021 11:23 - 06.04.2021 09:53
Період завантаження договору:
06.04.2021 09:53 - 26.04.2021 09:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
петрушка свіжа
Кількість
60 кілограм
Період постачання
до 30.06.2021
кріп свіжий
Кількість
60 кілограм
Період постачання
до 30.06.2021
помидори свіжі
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 30.06.2021
огірки свіжі
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 30.06.2021
редис свіжий
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 30.06.2021
цибуля перо свіжа
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 30.06.2021
щавель свіжий
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 30.06.2021
капуста білокачанна свіжа молода
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 30.06.2021
полуниця свіжа
Кількість
700 кілограм
Період постачання
до 30.06.2021
лимони свіжі
Кількість
70 кілограм
Період постачання
до 30.06.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "РУБЦОВА АЛЬОНА ОЛЕГІВНА"
Оскарження: 06.04.2021 09:53 - 17.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3287813604
-
Контактна особа:
Альона Рубцова +380639919364 rubcova0601@ukr.net
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ СКОРОХОДОВА, будинок 152А
Оскарження: 06.04.2021 09:53 - 17.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
234 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
234 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.04.2021 09:53
Відповіді на вимоги
11
Документи
46
Скарги
0
ТОВ "КОРТ-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40000928
-
Контактна особа:
Сергій Булкін +380982253376 kort176@ukr.net
-
Адреса:
54052, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ПРОВУЛОК МАРІЇ РИБАЛЬЧЕНКО, будинок 44
Початкова пропозиція
256 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
256 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
645a9ac5417a4f9bbda40db57fd6ab45
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-17-000443-c-a1
Постачальник:
ФОП "РУБЦОВА АЛЬОНА ОЛЕГІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3287813604
-
Контактна особа:
Альона Рубцова +380639919364 rubcova0601@ukr.net
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ СКОРОХОДОВА, будинок 152А
Номер договору:
61
Сума договору:
127 119.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
26.04.2021 11:51
Статус:
Виконаний