-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи
Тендер Prozorro UA-2021-03-17-000443-c
капуста білокачанна свіжа молода, помідори свіжі, огірки свіжі, щавель свіжий, цибуля перо свіжа, петрушка свіжа, кріп свіжий, редис свіжий, полуниця свіжа, лимони свіжі
Завершена
256 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 284.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 284.50 UAH
Період оскарження:
17.03.2021 08:41 - 29.03.2021 00:00
Нічого не знайдено.