-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кетамін (Ketamine), Сибазон (Diazepam), Фентаніл (Fentanyl), Морфін гідрохлорид (Morphine)
Тендер Prozorro UA-2021-03-15-008293-b
Торги не відбулися
99 548.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 497.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 497.74 UAH
Номер:
a02795f78c3e4425b12a76edf8a9cc83
Внутрішній номер закупівлі:
9052005
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-15-008293-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983588
-
Адреса:
93500, Україна, Луганська область, Новоайдар, вул. Незалежності 20 "з"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Калашникова Світлана Володимирівна +380661758601 nov.rtmo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
99 548.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
497.74 UAH
Період уточнення:
15.03.2021 14:50 - 20.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
15.03.2021 14:50 - 31.03.2021 18:00
Аукціон:
з 01.04.2021 11:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кетамін
×
-
МНН:
ketamine Ketamine
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93500, Україна, Луганська область, смт. Новоайдар, вул. вул.Незалежності 20"з"
На карті
Сибазон
×
-
МНН:
diazepam Diazepam
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93500, Україна, Луганська область, смт. Новоайдар, вул. вул.Незалежності 20"з"
На карті
Фентаніл
×
-
МНН:
fentanyl Fentanyl
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93500, Україна, Луганська область, смт. Новоайдар, вул. вул.Незалежності 20"з"
На карті
Морфін гідрохлорид
×
-
МНН:
morphine Morphine
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93500, Україна, Луганська область, смт. Новоайдар, вул. вул.Незалежності 20"з"
На карті