• Відкриті торги
  • КЕП

Кетамін (Ketamine), Сибазон (Diazepam), Фентаніл (Fentanyl), Морфін гідрохлорид (Morphine)

Оголошено тендер

99 548.00 UAH
Номер: cccca6de6bb54268a9c7dbf0c9d63d72
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-15-002059-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської селищної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської селищної ради
Очікувана вартість: 99 548.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кетамін (Ketamine), Сибазон (Diazepam), Фентаніл (Fentanyl), Морфін гідрохлорид (Morphine)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 15.03.2021 14:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума99 548.00 UAH