-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
33160000-9 - Устаткування для операційних блоків 35967 - Хірургічна ретракційна система монтажної рами, багаторазового використання
Тендер Prozorro UA-2021-03-12-002056-a
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
816fb15ed94c452193ccd357ab6f50ac
Внутрішній номер закупівлі:
9028609
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-12-002056-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993701
-
Адреса:
04107, Україна, Київська область, Київ, 04107, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ БАГГОВУТІВСЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бичова Людмила 066 155 17 97 BUCHOVA@UKR.NET http://kokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
12.03.2021 14:46 - 18.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2021 14:46 - 29.03.2021 13:00
Аукціон:
30.03.2021 15:26 - 30.03.2021 15:47
Період кваліфікації:
30.03.2021 15:47 - 01.04.2021 12:36
Період завантаження договору:
01.04.2021 12:36 - 21.04.2021 12:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис. Розрахунки за поставлений товар здійснюються на підставі ст.ст.48, 49 Бюджетного кодексу України за фактом поставки товару, у разі наявності та в межах відповідних бюджетних асигнувань, на умовах від термінування платежу до 30 календарних днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
33160000-9 - Устаткування для операційних блоків 35967 - Хірургічна ретракційна система монтажної рами, багаторазового використання
Кількість
2 комплект
Період постачання
13.04.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Юрчук Вадим Петрович
Оскарження: 01.04.2021 12:36 - 12.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3071918990
-
Контактна особа:
Юрчук Вадим Петрович 380632556457, 380632556457 vadimyurchuk2017@gmail.com
-
Адреса:
04208, Україна, Київська область, Київ, проспект Правди, буд. 70-а, кв. 29
Оскарження: 01.04.2021 12:36 - 12.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
993 312.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
993 312.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.04.2021 12:36
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕЙ БІ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35877375
-
Контактна особа:
Байда Наталія Вікторівна 306781240648, 380938131429 abgroupllc.info@gmail.com
-
Адреса:
04108, Україна, Київська область, Київ, проспект Свободи 2
Початкова пропозиція
995 172.76 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
995 172.76 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
b28225d9a8f44e47bff91d7835e57fca
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-12-002056-a-c1
Постачальник:
ФОП Юрчук Вадим Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3071918990
-
Контактна особа:
Юрчук Вадим Петрович 380632556457, 380632556457 vadimyurchuk2017@gmail.com
-
Адреса:
04208, Україна, Київська область, Київ, проспект Правди, буд. 70-а, кв. 29
Номер договору:
134/04/21
Сума договору:
993 312.56 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
13.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний