-
Відкриті торги
-
КЕП
33160000-9 - Устаткування для операційних блоків 35967 - Хірургічна ретракційна система монтажної рами, багаторазового використання
993 312.56
UAH без ПДВ
Номер:
b28225d9a8f44e47bff91d7835e57fca
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-12-002056-a-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993701
-
Контактна особа:
Бичова Людмила 066 155 17 97 BUCHOVA@UKR.NET http://kokl.com.ua/
-
Адреса:
04107, Україна, Київська область, Київ, 04107, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ БАГГОВУТІВСЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ФОП Юрчук Вадим Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3071918990
-
Контактна особа:
Юрчук Вадим Петрович 380632556457, 380632556457 vadimyurchuk2017@gmail.com
-
Адреса:
04208, Україна, Київська область, Київ, проспект Правди, буд. 70-а, кв. 29
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Номер договору:
134/04/21
Дата підписання:
13.04.2021 00:00
Період дії договору:
13.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
993 312.56 UAH без ПДВ
Оплачено:
993 312.56 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
33160000-9 - Устаткування для операційних блоків 35967 - Хірургічна ретракційна система монтажної рами, багаторазового використання
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
2 комплект
Період постачання
13.04.2021 - 31.12.2021