-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Риба холодного копчення, оселедець без голови
Тендер Prozorro UA-2017-04-26-000022-b
Завершена
64 398.24
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 643.00 UAH
мін. крок: 1% або 643.00 UAH
Номер:
2868230b02664fbd974cdba2a3bf1ffc
Внутрішній номер закупівлі:
902164
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-26-000022-b
Замовник:
Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Гоголя, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сенишин Ігор Андрійович (032)-226-15-67 elzakup.nh@railway.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15230000-9 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена рибаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
64 398.24 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
643.00 UAH
Період уточнення:
26.04.2017 08:25 - 09.05.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
26.04.2017 08:25 - 19.05.2017 17:00
Аукціон:
22.05.2017 14:04 - 22.05.2017 14:25
Період кваліфікації:
22.05.2017 14:25 - 26.05.2017 13:44
Період завантаження договору:
22.05.2017 14:25 - 11.06.2017 14:25
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оселедець солений без голови
Кількість
60 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
79025, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Талінська, 1
тел. (226-68-91, 226-97-13)
На карті
Оселедець солений без голови
Кількість
15 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
49021, Україна, Закарпатська обл., Мукачеве, вул. Крилова, 1
тел. (0313-19-28-74)
На карті
Оселедець солений без голови
Кількість
15 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
35704, Україна, Рівненська обл., Здолбунів, вул. І. Гончара, 1
тел. (0365-942-60)
На карті
Оселедець солений без голови
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
79018, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Чернівецька, 17
тел. (226-18-58)
На карті
Оселедець солений без голови
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
79052, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Рудненська, 32
тел. (226-71-40, 226-71-44)
На карті
Скумбрія холодного копчення
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
79018, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Чернівецька, 17
тел. (226-18-58)
На карті
Скумбрія холодного копчення
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
79052, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Рудненська, 32
тел. (226-71-40, 226-71-44)
На карті
Сьомга холодного копчення
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
79018, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Чернівецька, 17
тел. (226-18-58)
На карті
Сьомга холодного копчення
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
79052, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Рудненська, 32
тел. (226-71-40, 226-71-44)
На карті
Масляна холодного копчення
Кількість
30 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
79018, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Чернівецька, 17
тел. (226-18-58)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Євро Фіш"
Оскарження: 22.05.2017 14:25 - 06.06.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39222231
-
Контактна особа:
Нестор Бойко +380676734646 zenovia67@gmail.com
-
Адреса:
80383, Україна, Львівська область, Жовківський район, село Малехів, ВУЛИЦЯ НОВА, будинок 20 А
Оскарження: 22.05.2017 14:25 - 06.06.2017 00:00
Початкова пропозиція
64 395.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
64 395.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.05.2017 13:44
Документи
12
Скарги
0
ПП "Галбізнес Груп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39853175
-
Контактна особа:
Петро Павлишин +380970173822 etalon08@gmail.com
-
Адреса:
81135, Україна, Львівська область, Пустомитівський район, село Зубра, ВУЛИЦЯ ЛІСНА, будинок 1, квартира 6
Початкова пропозиція
64 397.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
64 397.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
69b966da37ae43a18f9671a84910441c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-04-26-000022-b-a1
Постачальник:
ТОВ "Євро Фіш"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39222231
-
Контактна особа:
Нестор Бойко +380676734646 zenovia67@gmail.com
-
Адреса:
80383, Україна, Львівська область, Жовківський район, село Малехів, ВУЛИЦЯ НОВА, будинок 20 А
Номер договору:
Л/НХ-17648/НЮ
Сума договору:
64 395.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.06.2017 00:00 - 29.12.2017 00:00
Дата підписання:
14.06.2017 00:00
Статус:
Підписаний