-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба холодного копчення, оселедець без голови
64 395.60
UAH з ПДВ
Номер:
69b966da37ae43a18f9671a84910441c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-04-26-000022-b-a1
Постачальник:
ТОВ "Євро Фіш"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39222231
-
Контактна особа:
Нестор Бойко +380676734646 zenovia67@gmail.com
-
Адреса:
80383, Україна, Львівська область, Жовківський район, село Малехів, ВУЛИЦЯ НОВА, будинок 20 А
Класифікатор ДК 021:2015:
15230000-9 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена рибаАналіз за цим CPV
Номер договору:
Л/НХ-17648/НЮ
Дата підписання:
14.06.2017 00:00
Період дії договору:
14.06.2017 00:00 - 29.12.2017 00:00
Сума договору:
64 395.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 64 395.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оселедець солений без голови
Кількість
60 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
79025, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Талінська, 1
тел. (226-68-91, 226-97-13)
На карті
Оселедець солений без голови
Кількість
15 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
49021, Україна, Закарпатська обл., Мукачеве, вул. Крилова, 1
тел. (0313-19-28-74)
На карті
Оселедець солений без голови
Кількість
15 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
35704, Україна, Рівненська обл., Здолбунів, вул. І. Гончара, 1
тел. (0365-942-60)
На карті
Оселедець солений без голови
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
79018, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Чернівецька, 17
тел. (226-18-58)
На карті
Оселедець солений без голови
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
79052, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Рудненська, 32
тел. (226-71-40, 226-71-44)
На карті
Скумбрія холодного копчення
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
79018, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Чернівецька, 17
тел. (226-18-58)
На карті
Скумбрія холодного копчення
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
79052, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Рудненська, 32
тел. (226-71-40, 226-71-44)
На карті
Сьомга холодного копчення
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
79018, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Чернівецька, 17
тел. (226-18-58)
На карті
Сьомга холодного копчення
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
79052, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Рудненська, 32
тел. (226-71-40, 226-71-44)
На карті
Масляна холодного копчення
Кількість
30 кілограм
Період постачання
до 29.12.2017
Місце постачання
79018, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Чернівецька, 17
тел. (226-18-58)
На карті