-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015: 45350000-5 Механо – монтажні роботи (Капітальний ремонт об`єкту, а саме: облаштування на території скверу Мечнікова – 1 у м. Одесі (вул. Ольгіївська на розі вул. Старопортофранківської) спеціального дитячого майданчика, ігрового комплексу з умовами доступності для дітей з інвалідністю, у тому числі з вадами зору, опорно – рухового апарату, аутоімунними захворюваннями).
Тендер Prozorro UA-2021-03-11-003832-c
Завершена
2 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 000.00 UAH
Номер:
926c620a9acf4c40b04f0282a658c110
Внутрішній номер закупівлі:
9002573
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-11-003832-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Міськзелентрест"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31185820
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, Одеса, Хімічна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петренко Анжеліка Михайлівна 380935213649 0935213649@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45350000-5 Механо-монтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
11.03.2021 14:12 - 18.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
11.03.2021 14:12 - 29.03.2021 00:00
Аукціон:
29.03.2021 14:12 - 29.03.2021 14:33
Період кваліфікації:
29.03.2021 14:33 - 01.04.2021 11:47
Період завантаження договору:
01.04.2021 11:47 - 21.04.2021 11:47
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт об`єкту, а саме: облаштування на території скверу Мечнікова – 1 у м. Одесі (вул. Ольгіївська на розі вул. Старопортофранківської) спеціального дитячого майданчика, ігрового комплексу з умовами доступності для дітей з інвалідністю, у тому числі з вадами зору, опорно – рухового апарату, аутоімунними захворюваннями.
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП ТІТІЄВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Оскарження: 01.04.2021 11:47 - 12.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3053818778
-
Контактна особа:
ТІТІЄВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ 380502218004, 380502218004 titiev.vital@gmail.com
-
Адреса:
65123, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ ВИСОЦЬКОГО, будинок 25, квартира 47
Оскарження: 01.04.2021 11:47 - 12.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 935 282.01 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 925 282.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.04.2021 11:47
Відповіді на вимоги
10
Документи
46
Скарги
0
ТОВ "ТЕНЕСІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39336256
-
Контактна особа:
Душкін Руслан Георгійович +380487467702 office@tenesi.od.ua
-
Адреса:
65496, Україна, Одеська область, Лиманка, 11 ст.Люстдорфської дороги, буд.1
Початкова пропозиція
1 994 310.72 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 994 310.72 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
e494eed8cbb245b280276b6ace6e4975
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-11-003832-c-c1
Постачальник:
ФОП ТІТІЄВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3053818778
-
Контактна особа:
ТІТІЄВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ 380502218004, 380502218004 titiev.vital@gmail.com
-
Адреса:
65123, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ ВИСОЦЬКОГО, будинок 25, квартира 47
Номер договору:
ГЗТ-152/21
Сума договору:
1 925 282.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 604 401.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.04.2021 10:00
Статус:
Виконаний