• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021-2015: 45350000-5 Механо - монтажні роботи (Капітальний ремонт, а саме: облаштування на території скверу Мечнікова – 1 у м. Одесі (вул. Ольгіївська на розі вул. Старопортофранківської) спеціального дитячого майданчика, ігрового комплексу з умовами доступності для дітей з інвалідністю, у тому числі з вадами зору, опорно – рухового апарату, аутоімунними захворюваннями.

Оголошено тендер

2 000 000.00 UAH
Номер: 769fc387a27e43b4ba356305a23101bf
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-11-009231-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне підприємство "Міськзелентрест"
Замовник: Комунальне підприємство "Міськзелентрест"
Очікувана вартість: 2 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021-2015: 45350000-5 Механо - монтажні роботи (Капітальний ремонт, а саме: облаштування на території скверу Мечнікова – 1 у м. Одесі (вул. Ольгіївська на розі вул. Старопортофранківської) спеціального дитячого майданчика, ігрового комплексу з умовами доступності для дітей з інвалідністю, у тому числі з вадами зору, опорно – рухового апарату, аутоімунними захворюваннями.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45350000-5 Механо-монтажні роботи
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 11.03.2021 14:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 000 000.00 UAH