• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Капітальний ремонт частини першого поверху лікарні та центрального під'їзду для відділення екстренної медичної допомоги як опорної лікарні за адресою: Чернігівська область м. Бобровиця, вул. Олега Бичка,1.

Вид забезпечення тендерної пропозиції - банківська гарантія. Тендерні пропозиції готуються українською мовою.

Торги не відбулися

4 357 692.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 43 576.92 UAH
Номер: 993d5a3a0be24499b4b7b2d539f69bee
Внутрішній номер закупівлі: 8986688
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-10-010878-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Бобровицька опорна лікарня" Бобровицької міської ради Чернігівської області
Контактна особа: Валентина Буглак +380965527002 buglakvalentina@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 4 357 692.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 43 576.92 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 21 000.00 UAH
Період уточнення: 10.03.2021 16:51 - 16.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 10.03.2021 16:51 - 26.03.2021 00:00
Аукціон: з 26.03.2021 13:01
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт частини першого поверху лікарні та центрального під'їзду для відділення екстренної медичної допомоги як опорної лікарні за адресою: Чернігівська область м. Бобровиця, вул. Олега Бичка,1.
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання 27.03.2021 - 15.07.2021
Місце постачання 17400, Україна, Чернігівська область, Бобровиця, Олега Бичка,1 На карті

Інформація про скасування

Номер: 91373a4dc3694fac816dcc8c32d7e03b
Причина скасування: Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування: Згідно статті 32 частини 5 пункт 1 (неможливість здійснення закупівлі внаслідок дії непереборної сили)
Період оскарження: 12.03.2021 12:11 - 23.03.2021 00:00
Дата опублікування: 12.03.2021 12:11
Дата виконання: 23.03.2021 00:01
Статус:
Виконано