-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт частини першого поверху лікарні та центрального під'їзду для відділення екстренної медичної допомоги як опорної лікарні за адресою: Чернігівська область м. Бобровиця, вул. Олега Бичка,1.
Оголошено тендер
4 357 692.00
UAH
Номер:
ad22b56786be45e8bde64086d116a6ac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-10-010891-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Бобровицька опорна лікарня" Бобровицької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006171
-
Адреса:
17400, Україна, Чернігівська область, Бобровицький р-н, м. Бобровиця, вул. Олега Бичка, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Бобровицька опорна лікарня" Бобровицької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006171
-
Адреса:
17400, Україна, Чернігівська область, Бобровицький р-н, м. Бобровиця, вул. Олега Бичка, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 357 692.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт частини першого поверху лікарні та центрального під'їзду для відділення екстренної медичної допомоги як опорної лікарні за адресою: Чернігівська область м. Бобровиця, вул. Олега Бичка,1.
Примітки:
Комунальне некомерційне підприємство "Бобровицька опорна лікарня" Бобровицької міської ради Чернігівської області
Код ЄДРПОУ: 02006171
Місцезнаходження: 17400, Україна, Чернігівської області, місто Бобровиця, вулиця Олега Бичка, будинок.
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Пропозиції готуються українською мовою /ами/
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3120 Капітальне будівництво (придбання)
Дата опублікування:
10.03.2021 16:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 357 692.00 UAH