-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підгузники
Тендер Prozorro UA-2021-03-05-009218-c
Торги не відбулися
254 390.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 272.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 272.00 UAH
Номер:
41d391beb5b84bf99ba9751ebaa35e1e
Внутрішній номер закупівлі:
8941454
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-05-009218-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38761806
-
Адреса:
72319, Україна, Запорізька область, Мелітополь, проспект Богдана Хмельницького, 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богатько Оксана 380676836524 oksana.bogatko83@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
254 390.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 272.00 UAH
Період уточнення:
05.03.2021 15:21 - 12.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.03.2021 15:21 - 22.03.2021 00:00
Аукціон:
з 22.03.2021 13:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати Замовником за фактом поставки в строк до 30 банківських днів з моменту поставки на підставі накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки для дорослих Small
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
2550 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Підгузки для дорослих Мedium
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
4800 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Підгузки-труси для дорослих Мedium
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
240 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Підгузки для дорослих Large 7 крапель
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
720 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Підгузки для дорослих Large
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
10500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Підгузки для дорослих Extra Large
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
5430 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АСХОР ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41755462
-
Контактна особа:
Олександр Хорошаєв +380964414602 ashor@ukr.net
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, м. Ірпінь, вул. Садова, б. 94
Початкова пропозиція
247 696.76 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
247 696.76 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
16
Скарги
0