• Відкриті торги
  • КЕП

Підгузники

Оголошено тендер

254 390.00 UAH
Номер: 216081e0ae004b018cd0ce7eca6e47c2
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-05-003381-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області
Очікувана вартість: 254 390.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Підгузники
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Дата опублікування: 05.03.2021 15:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти НСЗУ
Сума254 390.00 UAH