-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:15540000 - 5 «Сирні продукти»
Тендер Prozorro UA-2021-03-03-013478-c
ДК 021:2015:15540000 - 5 «Сирні продукти» (твердий сир, 50 % жирності; сир кисломолочний, 9 % жирності, ваговий)
Завершена
660 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 300.00 UAH
Номер:
e6f9ebb71ecf4710890548aa49db45e0
Внутрішній номер закупівлі:
8904710
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-03-013478-c
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Берко +380660467898 bilozerka_osvita_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
660 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 300.00 UAH
Період уточнення:
03.03.2021 23:28 - 13.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2021 23:28 - 23.03.2021 00:00
Аукціон:
23.03.2021 14:28 - 23.03.2021 14:49
Період кваліфікації:
23.03.2021 14:49 - 24.03.2021 14:29
Період завантаження договору:
24.03.2021 14:29 - 13.04.2021 14:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:15540000 - 5 «Сирні продукти» (твердий сир, 50 % жирності)
Кількість
750 кілограм
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015:15540000 - 5 «Сирні продукти» (сир кисломолочний, 9 % жирності, ваговий)
Кількість
7500 кілограм
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство «Никольтрейд»
Оскарження: 24.03.2021 14:29 - 04.04.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Оскарження: 24.03.2021 14:29 - 04.04.2021 01:00
Початкова пропозиція
659 475.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
659 475.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.03.2021 14:29
Відповіді на вимоги
11
Документи
53
Скарги
0
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Новіков Олег Віталійович 380952770423, 380952770423 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Початкова пропозиція
660 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
660 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
65
Скарги
0
Контракти
Номер:
4028f3979fae40ecb1e336cc10e2aa1d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-03-013478-c-a1
Постачальник:
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Номер договору:
24
Сума договору:
659 475.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
549 562.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
05.04.2021 10:49
Статус:
Підписаний