-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:15540000 - 5 «Сирні продукти»
Оголошено тендер
660 000.00
UAH
Номер:
98b3011271a842ee8a3068bc9ad3c865
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-03-017447-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
660 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:15540000 - 5 «Сирні продукти»
Примітки:
ДК 021:2015:15540000 - 5 «Сирні продукти» (твердий сир, 50 % жирності; сир кисломолочний, 9 % жирності, ваговий)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.03.2021 23:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015:15540000 - 5 «Сирні продукти» (твердий сир, 50 % жирності)
Кількість
750 кілограм
Період постачання
(не задано)
ДК 021:2015:15540000 - 5 «Сирні продукти» (сир кисломолочний, 9 % жирності, ваговий)
Кількість
7500 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума660 000.00 UAH