-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Вироби домашнього текстилю
Тендер Prozorro UA-2021-03-03-007331-a
Завершена
253 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 10.00 UAH
мін. крок: 0% або 10.00 UAH
Номер:
7f9455c71b0e4585b5ecb0bfe99c7310
Внутрішній номер закупівлі:
8903928
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-03-007331-a
Замовник:
Лівобережний районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів
×
-
Код ЄДРПОУ:
34440258
-
Адреса:
87541, Україна, Донецька область, Маріуполь, бульвар Меотиди, 20а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єрмішина Наталя Борисівна 380963745825 centr20a@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39510000-0 Вироби домашнього текстилюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
253 150.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.03.2021 20:21 - 09.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2021 20:21 - 19.03.2021 00:00
Аукціон:
19.03.2021 13:57 - 19.03.2021 14:18
Період кваліфікації:
19.03.2021 14:18 - 24.03.2021 22:56
Період завантаження договору:
24.03.2021 22:56 - 13.04.2021 22:56
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴144 070.00 Гардини, штори, карнизи
- Лот №2 ₴108 000.00 Жалюзі
- Лот №3 ₴1 080.00 Вироби домашнього текстилю різні