-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби домашнього текстилю
Оголошено тендер
253 150.00
UAH
Номер:
db6ddf170e554e0cbe179df2197eb017
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-03-016832-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Лівобережний районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів
×
-
Код ЄДРПОУ:
34440258
-
Адреса:
87541, Україна, Донецька область, Маріуполь, бульвар Меотиди, 20а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Лівобережний районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів
×
-
Код ЄДРПОУ:
34440258
-
Адреса:
87541, Україна, Донецька область, Маріуполь, бульвар Меотиди, 20а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
253 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вироби домашнього текстилю
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
39510000-0 Вироби домашнього текстилю
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.03.2021 20:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума253 150.00 UAH