• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 -24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини (ДК 021:2015 24311900-6 Хлор (хлор рідкий в контейнерах))

Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону. Код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015 24311900-6 Хлор. Через відсутність технічної можливості редагувати поле оголошення "Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції" усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. А також за рішенням замовника одночасно усі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно: адреси мережі Інтернет, адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. В іншому випадку, у разі надання учасником будь-яких документів іноземною мовою, виданих відповідно до законодавства іноземної держави, вони повинні бути легалізовані (консульська легалізація чи проставлення апостиля в установленому законодавством порядку). Крім того, документи, викладені іноземною мовою, повинні бути перекладені українською відповідно до норм чинного законодавства України.

Завершена

1 495 640.92 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 478.20 UAH
Номер: 32b2ae0a52c044f79299236b956e039c
Внутрішній номер закупівлі: 8899613
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-03-010939-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ" ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Юрій Бондаренко +380660146201 zakupki-tvk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 495 640.92 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 478.20 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 44 860.00 UAH
Період уточнення: 03.03.2021 16:21 - 09.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 03.03.2021 16:21 - 19.03.2021 11:00
Аукціон: 22.03.2021 11:28 - 22.03.2021 12:01
Період кваліфікації: 22.03.2021 12:01 - 31.03.2021 20:06
Період завантаження договору: 31.03.2021 20:06 - 20.04.2021 20:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 24311900-6 Хлор (хлор рідкий в контейнерах)
Код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Кількість 31500 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 71502, Україна, Запорізька область, м. Енергодар, вул. Промислова, № 150; вул. Курчатова, № 1я На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕКСТРАГРУП"

Оскарження: 25.03.2021 13:37 - 05.04.2021 01:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 880 740.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
749 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.03.2021 13:37
Відповіді на вимоги 11
Документи 6
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АУЛЬСЬКА ХЛОРОПЕРЕЛИВНА СТАНЦІЯ"

Оскарження: 31.03.2021 20:06 - 11.04.2021 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції

Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 881 874.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
752 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.03.2021 20:06
Відповіді на вимоги 11
Документи 24
Скарги 0
ТОВ "Марілайф"
Початкова пропозиція 1 477 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 477 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 11
Скарги 0
ТОВ "УКРЕКОПРОМ ПЛЮС"
Початкова пропозиція 1 495 640.92 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 495 640.92 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 26
Скарги 0

Контракти

Номер: 4ebcfc038c4043afae79526b7d94277f
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-03-010939-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АУЛЬСЬКА ХЛОРОПЕРЕЛИВНА СТАНЦІЯ"
Номер договору: №40/21
Сума договору: 651 434.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 542 861.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 13.04.2021 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №40-21 від 13.04.2021.pdf
pdf
ДУ № 1 від 12.10.21р. до Договору №40-21 від 13.04.2021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ № 2 від 31.12.2021 до Договору №40-21 від 13.04.2021.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s