• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 -24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини (ДК 021:2015 24311900-6 Хлор (хлор рідкий в контейнерах))

Оголошено тендер

1 495 640.92 UAH
Номер: aec9623b48414a95966e8300f666c84f
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-03-013618-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ" ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ" ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 495 640.92 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 -24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини (ДК 021:2015 24311900-6 Хлор (хлор рідкий в контейнерах))
Примітки: Ідентифікаційний код: 42346158 Місцезнаходження: Україна, Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Курчатова, будинок 1, приміщення 8, 71502 Категорія: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування: 03.03.2021 16:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 495 640.92 UAH