-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Тендер Prozorro UA-2021-03-03-002554-b
Завершена
589 755.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 949.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 949.00 UAH
Номер:
96c1f14563a64a22a52e24f3799c4045
Внутрішній номер закупівлі:
8899123
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-03-002554-b
Замовник:
КЗ Херсонської обласної ради "Каїрський психоневрологічний будинок інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770185
-
Адреса:
74612, Україна, Херсонська область, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шматенко Світлана Анатоліївна +380554441083 kdom_inter@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
589 755.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 949.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
17 692.00 UAH
Період уточнення:
03.03.2021 16:07 - 09.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2021 16:07 - 19.03.2021 00:00
Аукціон:
19.03.2021 14:14 - 19.03.2021 14:35
Період кваліфікації:
19.03.2021 14:35 - 19.03.2021 15:48
Період завантаження договору:
19.03.2021 15:48 - 08.04.2021 15:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
борошно пшеничне вищого ґатунку
Кількість
20000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська, 1
На карті
борошно пшеничне першого ґатунку
Кількість
16000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська, 1
На карті
крупа кукурудзяна
Кількість
1150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська, 1
На карті
крупа пшенична
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська, 1
На карті
крупа ячна
Кількість
1160 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська, 1
На карті
крупа перлова
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська, 1
На карті
крупа гречана
Кількість
1250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська, 1
На карті
пшоно шліфоване
Кількість
1400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська, 1
На карті
рис круглозернистий шліфований
Кількість
1300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство «Никольтрейд»
Оскарження: 19.03.2021 15:48 - 30.03.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Оскарження: 19.03.2021 15:48 - 30.03.2021 01:00
Початкова пропозиція
589 663.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
589 663.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.03.2021 15:48
Відповіді на вимоги
10
Документи
28
Скарги
0
ФОП Шешлаков Сергій Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3279401459
-
Контактна особа:
Шешлаков Сергій Сергійович +380661428409 3279401459ss@gmail.com
-
Адреса:
74836, Україна, Херсонська область, село Новокамянка, вулиця Пушкіна, 9
Початкова пропозиція
589 755.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
589 755.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
d94df526b8fa44afb59737f0effc8bef
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-03-002554-b-a1
Постачальник:
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Номер договору:
10-Т
Сума договору:
706 052.28 UAH з ПДВ
Сума договору:
588 376.90 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.03.2021 01:00 - 01.04.2022 23:59
Дата підписання:
30.03.2021 01:00
Статус:
Підписаний