-
Відкриті торги
-
КЕП
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
706 052.28
UAH з ПДВ
Номер:
d94df526b8fa44afb59737f0effc8bef
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-03-002554-b-a1
Замовник:
КЗ Херсонської обласної ради "Каїрський психоневрологічний будинок інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770185
-
Контактна особа:
Шматенко Світлана Анатоліївна +380554441083 kdom_inter@i.ua
-
Адреса:
74612, Україна, Херсонська область, село Каїри, вулиця Горностаївська 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Номер договору:
10-Т
Дата підписання:
30.03.2021 01:00
Період дії договору:
30.03.2021 01:00 - 01.04.2022 23:59
Сума договору:
706 052.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 117 675.38 UAH)
Оплачено:
621 516.90 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 103 586.15 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
борошно пшеничне вищого ґатунку
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
19417.8 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська, 1
На карті
борошно пшеничне першого ґатунку
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
15591.8 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська, 1
На карті
крупа кукурудзяна
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська, 1
На карті
крупа пшенична
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська, 1
На карті
крупа ячна
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1160 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська, 1
На карті
крупа перлова
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська, 1
На карті
крупа гречана
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська, 1
На карті
пшоно шліфоване
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська, 1
На карті
рис круглозернистий шліфований
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1237.36 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
74612, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, село Каїри, вулиця Горностаївська, 1
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
86c4050ddd854d60bce200101b8af567
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
коливання ціни на ринку
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
12.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
75d4fec1ac8844ef91983714f54bc431
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
коливання ціни на ринку
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
d426418c07434cbdb0f8db77573f62c0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
ad24668a2bff44818862b54ea2ec22d7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
3f9475c5752b40f38ccc2a80c61d2ae1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
20.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано