• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Втулки струмоізолюючі ( ДК 021:2015:44160000-9: Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби )

Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник

Завершена

280 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 800.00 UAH
Номер: 2b895e39c2584657bc211dd989bdf5a7
Внутрішній номер закупівлі: 8887377
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-03-002174-a   
Замовник: Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Львівгаз»
Контактна особа: Галай Наталія 380997723856, 380679395663 Nataliya.Galai@lvgas.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 280 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 800.00 UAH
Період уточнення: 03.03.2021 11:22 - 25.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій: 03.03.2021 11:22 - 05.04.2021 13:00
Період прекваліфікації: 05.04.2021 13:00 - 15.04.2021 00:00
Аукціон: 15.04.2021 11:57 - 15.04.2021 12:18
Період кваліфікації: 15.04.2021 12:18 - 22.04.2021 09:01
Період завантаження договору: 22.04.2021 09:01 - 12.05.2021 09:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Втулка струмоізолююча 14
Код ДК 021:2015: 44163241-1 Ізоляційні прокладки
Кількість 15380 штуки
Період постачання 30.04.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Україна, Львівська область, Відповідно до документації На карті
Втулка струмоізолююча 20
Код ДК 021:2015: 44163241-1 Ізоляційні прокладки
Кількість 24 штуки
Період постачання 30.04.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Україна, Львівська область, Відповідно до документації На карті
Втулка струмоізолююча 8
Код ДК 021:2015: 44163241-1 Ізоляційні прокладки
Кількість 200 штуки
Період постачання 30.04.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Україна, Львівська область, Відповідно до документації На карті
Втулка струмоізолююча 16
Код ДК 021:2015: 44163241-1 Ізоляційні прокладки
Кількість 11340 штуки
Період постачання 30.04.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Україна, Львівська область, Відповідно до документації На карті
Втулка струмоізолююча 10
Код ДК 021:2015: 44163241-1 Ізоляційні прокладки
Кількість 150 штуки
Період постачання 30.04.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Україна, Львівська область, Відповідно до документації На карті
Втулка струмоізолююча 18
Код ДК 021:2015: 44163241-1 Ізоляційні прокладки
Кількість 470 штуки
Період постачання 30.04.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Україна, Львівська область, Відповідно до документації На карті
Втулка струмоізолююча 12
Код ДК 021:2015: 44163241-1 Ізоляційні прокладки
Кількість 40890 штуки
Період постачання 30.04.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Україна, Львівська область, Відповідно до документації На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВАЛЕНТИНА"

Оскарження: 21.04.2021 14:35 - 02.05.2021 00:00
Початкова пропозиція 225 000.00 UAH з ПДВ /
206 800.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
09.04.2021 10:15
Результати кваліфікації
Відхилено
21.04.2021 14:35
Відповіді на вимоги 11
Документи 60
Скарги 0
ТОВ Перша Чернігівська торгова компанія

Оскарження: 22.04.2021 09:01 - 03.05.2021 00:00
Початкова пропозиція 252 079.90 UAH з ПДВ /
249 279.90 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
09.04.2021 10:14
Результати кваліфікації
Переможець
22.04.2021 09:01
Відповіді на вимоги 11
Документи 65
Скарги 0

Контракти

Номер: 4a9fe1748c1741048f75642fb6fa7030
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-03-002174-a-b1
Постачальник: ТОВ Перша Чернігівська торгова компанія
Номер договору: 13S790-11715-21
Сума договору: 249 279.46 UAH з ПДВ
Сума договору: 207 732.88 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 11.05.2021 08:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір ПЧТК.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s