-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Втулки струмоізолюючі ( ДК 021:2015:44160000-9: Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби )
Оголошено тендер
280 000.00
UAH
Номер:
88d2d846f69d4dfd9ccf98b717cd0dba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-03-003101-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Львівгаз»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03349039
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Львівгаз»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03349039
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Втулки струмоізолюючі ( ДК 021:2015:44160000-9: Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби )
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
03.03.2021 10:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума280 000.00 UAH