-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби дезинфекційні
Тендер Prozorro UA-2017-05-03-000312-b
Завершена
322 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 610.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 610.00 UAH
Номер:
5646e6c52e504c279734a0dc7a72c6d8
Внутрішній номер закупівлі:
888328
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-03-000312-b
Замовник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мигаль Світлана Михайлівна 380322707094 zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
322 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 610.00 UAH
Період уточнення:
03.05.2017 10:51 - 12.05.2017 11:00
Період прийому пропозицій:
03.05.2017 10:51 - 22.05.2017 11:00
Аукціон:
23.05.2017 13:08 - 23.05.2017 13:29
Період кваліфікації:
23.05.2017 13:29 - 29.05.2017 15:16
Період завантаження договору:
23.05.2017 13:29 - 12.06.2017 13:29
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби дезинфекційні (кількість 6 шт. слід розуміти як 6 найменувань)
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
товариство з обмеженою відповідальністю "ГОСПІТАЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ"
Оскарження: 23.05.2017 13:29 - 09.06.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37568608
-
Контактна особа:
Скороход Миколаївна Ірина 380442331677 tovgm@ukr.net
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, провулок Новопечерський, 19/3, корпус 1, кімната 4
Оскарження: 23.05.2017 13:29 - 09.06.2017 00:00
Початкова пропозиція
298 768.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
298 768.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.05.2017 15:16
Документи
10
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Волиньфармімпекс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31572294
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Волиньфармімпекс" +380332780723 vol_vfi.ua@ukr.net
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська обл., Луцьк, Гордіюк, 39
Початкова пропозиція
304 736.02 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
304 736.02 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
4d4959f5b37046ff963733054b9620dc
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-03-000312-b-a1
Постачальник:
товариство з обмеженою відповідальністю "ГОСПІТАЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37568608
-
Контактна особа:
Скороход Миколаївна Ірина 380442331677 tovgm@ukr.net
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, провулок Новопечерський, 19/3, корпус 1, кімната 4
Номер договору:
317
Сума договору:
298 768.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.06.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
09.06.2017 10:00
Статус:
Підписаний