• Відкриті торги
  • КЕП

Засоби дезинфекційні

298 768.80 UAH з ПДВ
Номер: 4d4959f5b37046ff963733054b9620dc
Ідентифікатор договору: UA-2017-05-03-000312-b-a1
Замовник: Комунальний заклад Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Постачальник: товариство з обмеженою відповідальністю "ГОСПІТАЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 317
Дата підписання: 09.06.2017 10:00
Період дії договору: 09.06.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору: 298 768.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 298 768.80 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби дезинфекційні (кількість 6 шт. слід розуміти як 6 найменувань)
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 79035, Україна, Львівська область, Львів, вул. Дністерська, 27 На карті