-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Томатна паста (Код ДК: 021:2015 15330000-0), помідори консервовані (Код ДК: 021:2015 15331423-8), огірки консервовані (Код ДК: 021:2015 15330000-0), боби консервовані (Код ДК: 021:2015 15330000-0), горох консервований (Код ДК: 021:2015 15331462-3), сухофрукти мікс (Код ДК: 021:2015 15332410-1))
Тендер Prozorro UA-2021-03-02-010077-b
Торги не відбулися
263 245.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 632.45 UAH
мін. крок: 1% або 2 632.45 UAH
Номер:
40203c60be464096bdb44eb600401af7
Внутрішній номер закупівлі:
8875904
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-02-010077-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БЕЗЛЮДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44094653
-
Адреса:
62489, Україна, Харківська область, Харківський район, селище міського типу Безлюдівка, вул. Зміївська, будинок 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Євгенівна +380577496104 osvita-bezlbuhg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
263 245.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 632.45 UAH
Період уточнення:
02.03.2021 16:09 - 08.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.03.2021 16:09 - 18.03.2021 00:00
Аукціон:
з 18.03.2021 15:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за цим Договором здійснюються шляхом безготівкового банківського переказу коштів на розрахунковий рахунок Постачальника з відстрочкою платежу до 30 днів з дня поставки Товару за цінами вказаними в видаткових накладних. Мова тендерної пропозиції: українська. Детальніше у тендерній документації.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Томатна паста
Кількість
825 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
62489, Україна, Харківська область, Місце поставки - заклади освіти, підпорядковані відділу освіти Безлюдівської селищної ради, 1)Комунальний заклад «Безлюдівський юридичний ліцей імені Героя Радянського Союзу І. Я. Підкопая Безлюдівської селищної ради» 62489, Харківська область, Харківський район, сел. Безлюдівка, вул. Перемоги, 144-А. 2)Комунальний заклад «Безлюдівський ліцей Безлюдівської селищної ради» 62489, Харківська область, Харківський район, сел. Безлюдівка, вул. Перемоги, 177 3)Комунальний заклад «Васищевський ліцей Безлюдівської селищної ради» 62495, Харківська область, Харківський район, сел. Васищеве, вул. Орєшкова, 35 4)Комунальний заклад «Лізогубівський ліцей Безлюдівської селищної ради». 62492, Харківська область, Харківський район, с. Лизогубівка, вул. Шкільна, 22 5)Комунальний заклад «Хорошівський ліцей 5)Безлюдівської селищної ради» 62466, Харківська область, Харківський район, сел. Хорошеве, вул. Культури 35/1
На карті
Помідори консервовані
Кількість
519.4 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
62489, Україна, Харківська область, Місце поставки - заклади освіти, підпорядковані відділу освіти Безлюдівської селищної ради, 1)Комунальний заклад «Безлюдівський юридичний ліцей імені Героя Радянського Союзу І. Я. Підкопая Безлюдівської селищної ради» 62489, Харківська область, Харківський район, сел. Безлюдівка, вул. Перемоги, 144-А. 2)Комунальний заклад «Безлюдівський ліцей Безлюдівської селищної ради» 62489, Харківська область, Харківський район, сел. Безлюдівка, вул. Перемоги, 177 3)Комунальний заклад «Васищевський ліцей Безлюдівської селищної ради» 62495, Харківська область, Харківський район, сел. Васищеве, вул. Орєшкова, 35 4)Комунальний заклад «Лізогубівський ліцей Безлюдівської селищної ради». 62492, Харківська область, Харківський район, с. Лизогубівка, вул. Шкільна, 22 5)Комунальний заклад «Хорошівський ліцей 5)Безлюдівської селищної ради» 62466, Харківська область, Харківський район, сел. Хорошеве, вул. Культури 35/1
На карті
Огірки консервовані
Кількість
854 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
62489, Україна, Харківська область, Місце поставки - заклади освіти, підпорядковані відділу освіти Безлюдівської селищної ради, 1)Комунальний заклад «Безлюдівський юридичний ліцей імені Героя Радянського Союзу І. Я. Підкопая Безлюдівської селищної ради» 62489, Харківська область, Харківський район, сел. Безлюдівка, вул. Перемоги, 144-А. 2)Комунальний заклад «Безлюдівський ліцей Безлюдівської селищної ради» 62489, Харківська область, Харківський район, сел. Безлюдівка, вул. Перемоги, 177 3)Комунальний заклад «Васищевський ліцей Безлюдівської селищної ради» 62495, Харківська область, Харківський район, сел. Васищеве, вул. Орєшкова, 35 4)Комунальний заклад «Лізогубівський ліцей Безлюдівської селищної ради». 62492, Харківська область, Харківський район, с. Лизогубівка, вул. Шкільна, 22 5)Комунальний заклад «Хорошівський ліцей 5)Безлюдівської селищної ради» 62466, Харківська область, Харківський район, сел. Хорошеве, вул. Культури 35/1
На карті
Боби консервовані
Кількість
424 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
62489, Україна, Харківська область, Місце поставки - заклади освіти, підпорядковані відділу освіти Безлюдівської селищної ради, 1)Комунальний заклад «Безлюдівський юридичний ліцей імені Героя Радянського Союзу І. Я. Підкопая Безлюдівської селищної ради» 62489, Харківська область, Харківський район, сел. Безлюдівка, вул. Перемоги, 144-А. 2)Комунальний заклад «Безлюдівський ліцей Безлюдівської селищної ради» 62489, Харківська область, Харківський район, сел. Безлюдівка, вул. Перемоги, 177 3)Комунальний заклад «Васищевський ліцей Безлюдівської селищної ради» 62495, Харківська область, Харківський район, сел. Васищеве, вул. Орєшкова, 35 4)Комунальний заклад «Лізогубівський ліцей Безлюдівської селищної ради». 62492, Харківська область, Харківський район, с. Лизогубівка, вул. Шкільна, 22 5)Комунальний заклад «Хорошівський ліцей 5)Безлюдівської селищної ради» 62466, Харківська область, Харківський район, сел. Хорошеве, вул. Культури 35/1
На карті
Горох консервований
Кількість
630 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
62489, Україна, Харківська область, Місце поставки - заклади освіти, підпорядковані відділу освіти Безлюдівської селищної ради, 1)Комунальний заклад «Безлюдівський юридичний ліцей імені Героя Радянського Союзу І. Я. Підкопая Безлюдівської селищної ради» 62489, Харківська область, Харківський район, сел. Безлюдівка, вул. Перемоги, 144-А. 2)Комунальний заклад «Безлюдівський ліцей Безлюдівської селищної ради» 62489, Харківська область, Харківський район, сел. Безлюдівка, вул. Перемоги, 177 3)Комунальний заклад «Васищевський ліцей Безлюдівської селищної ради» 62495, Харківська область, Харківський район, сел. Васищеве, вул. Орєшкова, 35 4)Комунальний заклад «Лізогубівський ліцей Безлюдівської селищної ради». 62492, Харківська область, Харківський район, с. Лизогубівка, вул. Шкільна, 22 5)Комунальний заклад «Хорошівський ліцей 5)Безлюдівської селищної ради» 62466, Харківська область, Харківський район, сел. Хорошеве, вул. Культури 35/1
На карті
Сухофрукти мікс
Кількість
680 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
62489, Україна, Харківська область, Місце поставки - заклади освіти, підпорядковані відділу освіти Безлюдівської селищної ради, 1)Комунальний заклад «Безлюдівський юридичний ліцей імені Героя Радянського Союзу І. Я. Підкопая Безлюдівської селищної ради» 62489, Харківська область, Харківський район, сел. Безлюдівка, вул. Перемоги, 144-А. 2)Комунальний заклад «Безлюдівський ліцей Безлюдівської селищної ради» 62489, Харківська область, Харківський район, сел. Безлюдівка, вул. Перемоги, 177 3)Комунальний заклад «Васищевський ліцей Безлюдівської селищної ради» 62495, Харківська область, Харківський район, сел. Васищеве, вул. Орєшкова, 35 4)Комунальний заклад «Лізогубівський ліцей Безлюдівської селищної ради». 62492, Харківська область, Харківський район, с. Лизогубівка, вул. Шкільна, 22 5)Комунальний заклад «Хорошівський ліцей 5)Безлюдівської селищної ради» 62466, Харківська область, Харківський район, сел. Хорошеве, вул. Культури 35/1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "БРИКОВ ІГОР ПЕТРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2739719351
-
Контактна особа:
Ігор Бриков +380577520210 prodsnab98@ukr.net
-
Адреса:
61018, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ БАЛАКІРЄВА, будинок 50А, квартира 104
Початкова пропозиція
260 548.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
260 548.80 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
53
Скарги
0