-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Томатна паста (Код ДК: 021:2015 15330000-0), помідори консервовані (Код ДК: 021:2015 15331423-8), огірки консервовані (Код ДК: 021:2015 15330000-0), боби консервовані (Код ДК: 021:2015 15330000-0), горох консервований (Код ДК: 021:2015 15331462-3), сухофрукти мікс (Код ДК: 021:2015 15332410-1))
Оголошено тендер
263 245.00
UAH
Номер:
4b5d4069083c4e159ea253017b8825df
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-01-012773-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БЕЗЛЮДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44094653
-
Адреса:
62489, Україна, Харківська область, Харківський район, селище міського типу Безлюдівка, вул. Зміївська, будинок 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БЕЗЛЮДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44094653
-
Адреса:
62489, Україна, Харківська область, Харківський район, селище міського типу Безлюдівка, вул. Зміївська, будинок 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
263 245.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Томатна паста (Код ДК: 021:2015 15330000-0), помідори консервовані (Код ДК: 021:2015 15331423-8), огірки консервовані (Код ДК: 021:2015 15330000-0), боби консервовані (Код ДК: 021:2015 15330000-0), горох консервований (Код ДК: 021:2015 15331462-3), сухофрукти мікс (Код ДК: 021:2015 15332410-1))
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
01.03.2021 16:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума263 245.00 UAH