-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Канцелярське приладдя та папір офісний білий
Тендер Prozorro UA-2021-03-01-005071-b
Категорія Замовника: абз.2 п) 3 ч.1 ст. 2 Закону; Юридична особа - організація, яка забезпечує потреби держави, діяльність якої не здійснюється на промисловій чи комерційній основі (юридична особа є одержувачем бюджетних коштів); Джерело фінансування закупівлі - Кошти державного бюджету України; Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова (детальніше в ТД); Математична формула, яка буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки: не застосовується. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна» (питома вага цінового критерію – 100%)
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер:
8d52f9ed2c5a47988830b1e8fd9c07f9
Внутрішній номер закупівлі:
8853305
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-01-005071-b
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ІМЕНІ П. Л. ШУПИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
01896702
-
Адреса:
04112, Україна, Київська область, Київ, вул. Дорогожицька, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Авер'янова Юлія +380442054824 nmaposhupik@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
01.03.2021 16:34 - 08.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.03.2021 16:34 - 18.03.2021 00:00
Аукціон:
з 18.03.2021 11:16
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Скоби №24/6 1000 шт.
Кількість
200 пачка
Період постачання
до 12.05.2021
Скоби №23/10 в пачці 1000 шт.
Кількість
10 пачка
Період постачання
до 12.05.2021
Біндери для паперу 25 мм
Кількість
100 пачка
Період постачання
до 12.05.2021
Біндери для паперу 32 мм
Кількість
100 пачка
Період постачання
до 12.05.2021
Папір офісний білий А4
Кількість
2400 пачка
Період постачання
до 12.05.2021
Папір офісний білий А3
Кількість
50 пачка
Період постачання
до 12.05.2021
Набір 4 текстові маркери в блістері
Кількість
100 пачка
Період постачання
до 12.05.2021
Скріпка
Кількість
200 пачка
Період постачання
до 12.05.2021
Стрижень кульковий
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Стрічка клейка канцелярська 19 мм х10 м
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Закладки з клейким шаром
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Коригуюча рідина «25 секунд»
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Картон білий, палітурний
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Картон палітурний
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Конверт з написом № 1
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Конверт з написом № 2
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Конверт з написом № 3
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Стрічка клейка канцелярська 48 мм х100 м
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Лінійка канцелярська
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Зшивач
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 27 «ІНТЕРНАТУРА»
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 28 «ГУРТОЖИТОК № 1»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 29 «КАШТЕЛЯН»
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 30 «СТОМАТОЛГІЧНИЙ ПРАКТИЧНО-НАВЧАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 31 «КАНЦЕЛЯРІЯ ТА АРХІВ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 32 «МОЗ України»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 33 «ЗАСВІДЧУЮ Зав. канцелярією»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 34 «ГУРТОЖИТОК № 2»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 35 «ГУРТОЖИТОК № 3»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 36 «ГУРТОЖИТОК № 4»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 37 «ГУРТОЖИТОК №5»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
фарба штемпельна синя
Кількість
70 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Олівець чорно-графітний НВ
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Олівець чорно-графітний В
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Ручка кулькова автомат,синього кольору
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Ручка кулькова автомат, червоного кольору
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Гумка для олівця
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
антистеплер для скоб
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 24 «БУХГАЛТЕРСЬКА СЛУЖБА»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 25 «ФАКУЛЬТЕТ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 26 «КОНТРАКТ»
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 1 «Юридичний відділ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 2 «КОМІСІЯ ПО ТРУДОВИХ СПОРАХ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 3 «Український державний інститут репродуктології»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 4 «ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 5 «Приймальна комісія»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 6 «ПЕДІАТРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 7 «Про переіменування»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 8 «МОЗ України»
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 9 «ЗАСВІДЧУЮ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 10 «ВІДДІЛ КАДРІВ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 11 «Інв. №»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 12 «Вхідний №__»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 13 «Вихідний №__»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 14 «СПЕЦЧАСТИНА»
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 15 «ІНСТИТУТ СТОМАТОЛОГІЇ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 16 «ХІРУРГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 17 «ІНСТИТУТ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 18 «ЗАСВІДЧУЮ УЧЕНИЙ СЕКРЕТАР»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 19 «ЗГІДНО З ОРИГІНАЛОМ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 20 «НАУКОВА БІБЛІОТЕКА»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 21 «НАУКОВА БІБЛІОТЕКА»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 22 «ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 23 «МЕДИКО-ПРОФІЛАКТИЧНИЙ І ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Маркер перманентний стекло граф,1 мм.
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Маркер перманентний стекло граф, 2-4 мм.
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Коректор-карндаш-ручка
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25394112
-
Контактна особа:
Нетрибицький Андрій 380444943511 ANDY@UKRPAPIR.COM.UA http://ukrpapir.com.ua/
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ.КУРЕНІВСЬКА, будинок 2-Б
Початкова пропозиція
249 151.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 151.20 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
59
Скарги
0