-
Відкриті торги
-
КЕП
Канцелярське приладдя та папір офісний білий
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
099da44aacce472ebc7dba05853a9ab2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-01-001588-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ІМЕНІ П. Л. ШУПИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
01896702
-
Адреса:
04112, Україна, Київська область, Київ, вул. Дорогожицька, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ІМЕНІ П. Л. ШУПИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
01896702
-
Адреса:
04112, Україна, Київська область, Київ, вул. Дорогожицька, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Канцелярське приладдя та папір офісний білий
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.03.2021 13:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Печатка з написом № 1 «Юридичний відділ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 2 «КОМІСІЯ ПО ТРУДОВИХ СПОРАХ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 3 «Український державний інститут репродуктології»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 4 «ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 5 «Приймальна комісія»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 6 «ПЕДІАТРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 7 «Про переіменування»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 8 «МОЗ України»
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 9 «ЗАСВІДЧУЮ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 10 «ВІДДІЛ КАДРІВ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 11 «Інв. №»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 12 «Вхідний №__»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 13 «Вихідний №__»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 14 «СПЕЦЧАСТИНА»
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 15 «ІНСТИТУТ СТОМАТОЛОГІЇ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 16 «ХІРУРГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 17 «ІНСТИТУТ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 18 «ЗАСВІДЧУЮ УЧЕНИЙ СЕКРЕТАР»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 19 «ЗГІДНО З ОРИГІНАЛОМ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 20 «НАУКОВА БІБЛІОТЕКА»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 21 «НАУКОВА БІБЛІОТЕКА»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 22 «ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 23 «МЕДИКО-ПРОФІЛАКТИЧНИЙ І ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 24 «БУХГАЛТЕРСЬКА СЛУЖБА»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 25 «ФАКУЛЬТЕТ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 26 «КОНТРАКТ»
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 27 «ІНТЕРНАТУРА»
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 28 «ГУРТОЖИТОК № 1»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 29 «КАШТЕЛЯН»
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 30 «СТОМАТОЛГІЧНИЙ ПРАКТИЧНО-НАВЧАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 31 «КАНЦЕЛЯРІЯ ТА АРХІВ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 32 «МОЗ України»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 33 «ЗАСВІДЧУЮ Зав. канцелярією»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 34 «ГУРТОЖИТОК № 2»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 35 «ГУРТОЖИТОК № 3»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 36 «ГУРТОЖИТОК № 4»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Печатка з написом № 37 «ГУРТОЖИТОК №5»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Фарба штемпельна синя
Кількість
70 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Скоби №24/6 1000 шт.
Кількість
200 пачка
Період постачання
до 12.05.2021
Скоби №23/10 в пачці 1000 шт.
Кількість
10 пачка
Період постачання
до 12.05.2021
Олівець чорно-графітний НВ
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Олівець чорно-графітний В
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Ручка кулькова автомат,синього кольору
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Ручка кулькова автомат, червоного кольору
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Закладки з клейким шаром
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Коригуюча рідина «25 секунд»
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Набір 4 текстові маркери в блістері
Кількість
100 пачка
Період постачання
до 12.05.2021
Стрічка клейка канцелярська 19 мм х10 м
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Стрічка клейка канцелярська 48 мм х100 м
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Скріпка
Кількість
200 пачка
Період постачання
до 12.05.2021
Стрижень кульковий
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Гумка для олівця
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Антистеплер для скоб
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Біндери для паперу 25 мм
Кількість
100 пачка
Період постачання
до 12.05.2021
Біндери для паперу 32 мм
Кількість
100 пачка
Період постачання
до 12.05.2021
Лінійка канцелярська
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Зшивач
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Маркер перманентний стекло граф,1 мм.
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Маркер перманентний стекло граф, 2-4 мм.
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Коректор-карндаш-ручка
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Папір офісний білий А4
Кількість
2400 пачка
Період постачання
до 12.05.2021
Папір офісний білий А3
Кількість
50 пачка
Період постачання
до 12.05.2021
Картон білий, палітурний
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Картон палітурний
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Конверт з написом № 1
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Конверт з написом № 2
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Конверт з написом № 3
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 12.05.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума300 000.00 UAH