-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
електрична енергія (09310000-5 - Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-03-01-001113-c
Торги не відбулися
1 021 440.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 107.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 107.20 UAH
Номер:
b1d7a76e36eb4aad97b6aae87b7600be
Внутрішній номер закупівлі:
8843760
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-01-001113-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛОБИНСЬКЕ" ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41289754
-
Додаткова контактна особа:
Чигринець Олена Анатоліївна +380682678121 lenachigrinec@gmail.com
-
Адреса:
39000, Україна, Полтавська область, місто Глобине, ВУЛИЦЯ МІЧУРІНА, будинок 94/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чигринець Олена Анатоліївна +380682678121 lenachigrinec@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 021 440.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 107.20 UAH
Період уточнення:
01.03.2021 12:49 - 21.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
01.03.2021 12:49 - 01.04.2021 15:00
Період прекваліфікації:
01.04.2021 15:00 - 14.04.2021 00:00
Аукціон:
з 14.04.2021 13:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата спожитої електричної енергії здійснюється Споживачем на підставі відповідного рахунка Постачальника, згідно акту прийому-передачі активної електричної енергії, підписаного обома Сторонами, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 20-ти календарних днів після дати підписання акту прийому-передачі активної електроенергії
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія (09310000-5 - Електрична енергія)
Кількість
448000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42223804
-
Контактна особа:
Лелюк Станіслав 380999829120, 380999829120 kans@energo.pl.ua
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. ПАНЯНКА, буд. 65Б
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
08.04.2021 15:51
Відповіді на вимоги
9
Документи
48
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИГАЗТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43729979
-
Контактна особа:
Менеджер Алексей 380675662274 manager_n82@ukr.net
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, Черкаси, 18001, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ БАЙДИ ВИШНЕВЕЦЬКОГО, будинок 37
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
08.04.2021 16:00
Відповіді на вимоги
9
Документи
92
Скарги
0
ТОВ "ГАЗОВА КОМПАНІЯ ЕНЕРГОКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37877430
-
Контактна особа:
Кравченко Павло 380577590181 ENERGOKOM2012@GMAIL.COM
-
Адреса:
61166 , Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 22, кімната 9
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
08.04.2021 16:04
Відповіді на вимоги
9
Документи
40
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39576385
-
Контактна особа:
Шванська Анастасія Олександрівна 380462941240, 380462941247 Anastasiya.Shvanska@cngaszbut.104.ua
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Любецька, 68
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
08.04.2021 16:06
Відповіді на вимоги
9
Документи
126
Скарги
1
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
Чернявська Ганна 0442774777 ANNA.FEMIDA.CH@GMAIL.COM http://ukrgasresource.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
976 640.00 UAH з ПДВ /
976 640.00 UAH з ПДВ
976 640.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
08.04.2021 16:08
Відповіді на вимоги
9
Документи
148
Скарги
0