-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
електрична енергія (09310000-5 - Електрична енергія)
Оголошено тендер
1 021 440.00
UAH
Номер:
43a1a7b87c7f467598a03774ddc3b2a9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-01-001144-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛОБИНСЬКЕ" ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41289754
-
Адреса:
39000, Україна, Полтавська область, місто Глобине, ВУЛИЦЯ МІЧУРІНА, будинок 94/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛОБИНСЬКЕ" ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41289754
-
Адреса:
39000, Україна, Полтавська область, місто Глобине, ВУЛИЦЯ МІЧУРІНА, будинок 94/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 021 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія (09310000-5 - Електрична енергія)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.03.2021 12:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 021 440.00 UAH