-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-03-01-001867-b
Торги не відбулися
875 945.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 379.73 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 379.73 UAH
Номер:
1c3ec8456cef4963af12fb5e34b790b9
Внутрішній номер закупівлі:
8842123
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-01-001867-b
Замовник:
Великописарівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04391262
-
Адреса:
42800, Україна, Сумська область, селище міського типу Велика Писарівка, вул. Незалежності 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бірюкова Людмила Олександрівна +380545751860 vp-selrad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
875 945.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 379.73 UAH
Період уточнення:
01.03.2021 11:56 - 07.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.03.2021 11:56 - 17.03.2021 12:01
Аукціон:
з 18.03.2021 13:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунковим періодом за цим Договором є календарний місяц. Розрахунки Споживача за цим Договором здійснюються за спожиту електричну енергію по факту постачання згідно рахунків Постачальника на поточний рахунок із спеціальним режимом використання Постачальника. При цьому, Споживач не обмежується у праві здійснювати оплату за цим Договором через банківську платіжну систему, он-лайн переказ, поштовий переказ, внесення готівки через касу Постачальника, та в інший не заборонений чинним законодавством спосіб. Оплата вартості електричної енергії за цим Договором здійснюється Споживачем виключно шляхом перерахування коштів на спецрахунок Постачальника. Оплата вважається здійсненою після того, як на спецрахунок Постачальника надійшла вся сума коштів. Спецрахунок Постачальника зазначається у платіжних документах Постачальника, у тому числі у разі його зміни. Оплата рахунка Постачальника за цим Договором має бути здійснена Споживачем у строки, визначені комерційною пропозицією, яка є додатком 2 до цього Договору. Всі платіжні документи, що виставляються Постачальником Споживачу, мають містити чітку інформацію про суму платежу, порядок та строки оплати, що погоджені Сторонами цього Договору, а також інформацію щодо адреси, телефонів, офіційних веб-сайтів для отримання інформації про подання звернень, скарг та претензій щодо комерційної якості постачання електричної енергії та надання повідомлень про загрозу електробезпеки.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл)
Кількість
175190 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
42800, Україна, Сумська область, смт. Велика Писарівка, вул. Незалежності, 9А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Серженко Галина Вікторівна +38(095)911-42-68 g.serzhenko@sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Початкова пропозиція
613 165.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
613 165.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
46
Скарги
0