-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
875 945.00
UAH
Номер:
584d5751af1c4583bc0bda5f64fd029a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-01-000869-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Великописарівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04391262
-
Адреса:
42800, Україна, Сумська область, селище міського типу Велика Писарівка, вул. Незалежності 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Великописарівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04391262
-
Адреса:
42800, Україна, Сумська область, селище міського типу Велика Писарівка, вул. Незалежності 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
875 945.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
01.03.2021 11:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл)
Кількість
175190 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума875 945.00 UAH