-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”)
Тендер Prozorro UA-2021-03-01-001067-b
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”). Джерело фінансування: кошти Державного бюджету України. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються Замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
Завершена
888 360.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 883.60 UAH
мін. крок: 1% або 8 883.60 UAH
Номер:
89821cb8928649929cd95953ef4909a6
Внутрішній номер закупівлі:
8839274
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-01-001067-b
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вул. Шевченка, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Демчук Ірина Олександрівна ,380463125381 nati_smolovyk_t@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
888 360.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 883.60 UAH
Період уточнення:
01.03.2021 10:49 - 07.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.03.2021 10:49 - 17.03.2021 00:00
Аукціон:
17.03.2021 15:04 - 17.03.2021 15:25
Період кваліфікації:
17.03.2021 15:25 - 19.03.2021 14:15
Період завантаження договору:
19.03.2021 14:15 - 08.04.2021 14:15
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за надані Послуги проводиться шляхом відстрочення платежу. Відстрочення платежу здійснюється до 31 серпня 2021 року з моменту надання Послуг. Оплата за надання Послуг з 01 вересня 2021 року проводиться по факту наданих послуг протягом 20 (двадцяти) банківських днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях183 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ННСО"
Оскарження: 18.03.2021 14:31 - 29.03.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36362973
-
Контактна особа:
Постол Тетяна Володимирівна +380938362052 nnso@ukr.net
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, Вулиця Франка, будинок 143 А, квартира 4
Оскарження: 18.03.2021 14:31 - 29.03.2021 01:00
Початкова пропозиція
887 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
887 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.03.2021 14:31
Відповіді на вимоги
10
Документи
21
Скарги
0
ТОВ Рись
Оскарження: 19.03.2021 14:15 - 30.03.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32170416
-
Контактна особа:
Костриця Руслан Іванович +380674616661 bezpeka.rys@gmail.com
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, провулок Ветеринарний, 27
Оскарження: 19.03.2021 14:15 - 30.03.2021 01:00
Початкова пропозиція
888 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
888 360.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.03.2021 14:15
Відповіді на вимоги
10
Документи
46
Скарги
0
Контракти
Номер:
87370053e4864a9090efbcc1ce6abc1c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-01-001067-b-a1
Постачальник:
ТОВ Рись
×
-
Код ЄДРПОУ:
32170416
-
Контактна особа:
Костриця Руслан Іванович +380674616661 bezpeka.rys@gmail.com
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, провулок Ветеринарний, 27
Номер договору:
78
Сума договору:
888 360.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
31.03.2021 08:20
Статус:
Виконаний