-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”)
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”)
888 360.00
UAH без ПДВ
Номер:
87370053e4864a9090efbcc1ce6abc1c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-01-001067-b-a1
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Контактна особа:
Демчук Ірина Олександрівна ,380463125381 nati_smolovyk_t@ukr.net
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вул. Шевченка, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Рись
×
-
Код ЄДРПОУ:
32170416
-
Контактна особа:
Костриця Руслан Іванович +380674616661 bezpeka.rys@gmail.com
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, провулок Ветеринарний, 27
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис:
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”)
Номер договору:
78
Дата підписання:
31.03.2021 08:20
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
888 360.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
888 360.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021