-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Засіб білизна, засоби для меблів, засоби для миття скла, підлоги, посуду, порошок пральний
Тендер Prozorro UA-2021-02-25-002319-c
Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до умов Тендерної документації.
Завершена
1 358 863.85
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 588.64 UAH
мін. крок: 1% або 13 588.64 UAH
Номер:
6ab0c58af63c4fa2a07e799626262f44
Внутрішній номер закупівлі:
8811126
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-25-002319-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна +38(044)2076771 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 358 863.85 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 588.64 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
25.02.2021 16:07 - 05.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.02.2021 16:07 - 15.03.2021 10:00
Аукціон:
16.03.2021 14:28 - 16.03.2021 15:01
Період кваліфікації:
16.03.2021 15:01 - 21.04.2021 09:48
Період завантаження договору:
21.04.2021 09:48 - 11.05.2021 09:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний у даному Договорі, на підставі наданого Постачальником рахунку на оплату Товару, протягом 90 (дев’яноста) календарних днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних.. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до умов Тендерної документації. Місцезнаходження: Україна, Київська область, Київ, 01001, площа Івана Франка, будинок 5. Застосовані критерії оцінки – ціна 100%. Дата та час розкриття тендерних пропозицій: заповнюється автоматично електронною системою закупівель.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засіб білизна з дезинфікуючим ефектом
Кількість
3806 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Засіб для дезинфекції таблетки
Кількість
35 пачок
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Поліроль для меблів
Кількість
1291 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Засіб для миття скла, дзеркал та глянцевих поверхонь
Кількість
1327 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Універсальний засіб для миття підлоги та інших поверхонь
Кількість
5435 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Бальзам для миття посуду
Кількість
1022 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Засіб для прочищення труб
Кількість
883 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Паста для очищення забруднених рук
Кількість
938 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Порошок пральний автомат
Кількість
141 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Серветки вологі для оргтехніки, тубус 100шт
Кількість
1508 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Порошок пральний
Кількість
2925 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Засіб для чищення килимів та м'яких меблів з розпилювачем
Кількість
147 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Засіб для миття посуду порошок
Кількість
1166 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Гель для чищення санвузлів з дезинфікуючим ефектом
Кількість
10802 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Таблетки дезинфікуючі для пісюарів
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Стікер чистоти для унітаза та пісуара
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Засіб для догляду за моніторами TFT
Кількість
115 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Засіб для миття посуду в посудомийних машинах в таблетках
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Спеціальна сіль для посудомийної машини
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ополіскувач для прсуду в посудомийних машинах
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Лабомід-203
Кількість
45 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Засіб дезінфікуючий
Кількість
60 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Очисник аерозоль
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Рідина від налипання зварних бризків
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРЕНЛАНДІЯ НВП"
Оскарження: 21.04.2021 09:05 - 02.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43527454
-
Контактна особа:
Пономаренко Катерина 380675014400 GREENNVP@UKR.NET
-
Адреса:
07320, Україна, Київська область, Сухолуччя, 07320, Київська обл., Вишгородський район, село Сухолуччя, ВУЛИЦЯ ТРАВНЕВА, будинок 1-Б
Оскарження: 21.04.2021 09:05 - 02.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
830 182.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
504 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
62
Скарги
1
ФОП Бабій С.П.
Оскарження: 21.04.2021 09:48 - 02.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2452014059
-
Контактна особа:
Андрійчук Олександр Анатолійович 380677643333 OLEKSANDR.ARGO@I.UA
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, 03124, м. Київ, вул. Білоруська, 15-А, кв. 25
Оскарження: 21.04.2021 09:48 - 02.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
552 435.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
552 435.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.04.2021 09:48
Відповіді на вимоги
10
Документи
23
Скарги
1
ТОВ "КУЛЬТТОВАРИ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40188737
-
Контактна особа:
Кисельова Олена 0442904103 TENDER@KULTUKR.COM.UA https://kulttovary.com.ua
-
Адреса:
03150 , Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КАЗИМИРА МАЛЕВИЧА, будинок 86, ЛІТЕРА И
Початкова пропозиція
597 818.34 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
597 818.34 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
19
Скарги
0
ТОВ “МІКОНТ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
40653457
-
Контактна особа:
Виговська Наталія 380949253709, 380949253709, 406534@ukr.net
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, Київ, ДОРОГА НАБЕРЕЖНО-ПЕЧЕРСЬКА , будинок 2
Початкова пропозиція
988 000.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
713 118.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
61
Скарги
0
Контракти
Номер:
4bd84583b06a444cab4eade05341b6ce
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-25-002319-c-a2
Постачальник:
ФОП Бабій С.П.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2452014059
-
Контактна особа:
Андрійчук Олександр Анатолійович 380677643333 OLEKSANDR.ARGO@I.UA
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, 03124, м. Київ, вул. Білоруська, 15-А, кв. 25
Номер договору:
477/ДЗЗ-21
Сума договору:
552 435.84 UAH з ПДВ
Сума договору:
460 363.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
07.06.2021 00:00
Статус:
Виконаний