-
Відкриті торги
-
КЕП
Засіб білизна, засоби для меблів, засоби для миття скла, підлоги, посуду, порошок пральний
Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до умов Тендерної документації.
552 435.84
UAH з ПДВ
Номер:
4bd84583b06a444cab4eade05341b6ce
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-25-002319-c-a2
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна +38(044)2076771 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ФОП Бабій С.П.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2452014059
-
Контактна особа:
Андрійчук Олександр Анатолійович 380677643333 OLEKSANDR.ARGO@I.UA
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, 03124, м. Київ, вул. Білоруська, 15-А, кв. 25
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Опис:
Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до умов Тендерної документації.
Номер договору:
477/ДЗЗ-21
Дата підписання:
07.06.2021 00:00
Період дії договору:
07.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
552 435.84 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 92 072.64 UAH)
Оплачено:
122 939.70 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 20 489.95 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засіб білизна з дезинфікуючим ефектом
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3806 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Засіб для дезинфекції таблетки
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
35 пач.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Поліроль для меблів
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1291 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Засіб для миття скла, дзеркал та глянцевих поверхонь
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1327 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Універсальний засіб для миття підлоги та інших поверхонь
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
5435 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Бальзам для миття посуду
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1022 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Засіб для прочищення труб
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
883 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Паста для очищення забруднених рук
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
938 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Порошок пральний автомат
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
141 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Серветки вологі для оргтехніки, тубус 100шт
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1508 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Порошок пральний
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2925 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Засіб для чищення килимів та м'яких меблів з розпилювачем
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
147 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Засіб для миття посуду порошок
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1166 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Гель для чищення санвузлів з дезинфікуючим ефектом
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10802 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Таблетки дезинфікуючі для пісюарів
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
50 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Стікер чистоти для унітаза та пісуара
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Засіб для догляду за моніторами TFT
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
115 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Засіб для миття посуду в посудомийних машинах в таблетках
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Спеціальна сіль для посудомийної машини
×
-
Країна виробництва:
PL Республіка Польща
Кількість
2 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Ополіскувач для прсуду в посудомийних машинах
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
12 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Лабомід-203
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
45 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Засіб дезінфікуючий
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
60 л.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Очисник аерозоль
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
4 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Рідина від налипання зварних бризків
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 шт.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації