-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
агрегат дисковий для обробітку ущільненого грунту ЛДП-6 причіпний (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-02-24-003103-a
Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України м. Харків, проспект Московський, 142, 61060 Код за ЄДРПОУ 00497176 юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. критерій оцінки – ціна 100 %
Торги не відбулися
513 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 565.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 565.00 UAH
Номер:
3f5310b671d64f148291fa7687792677
Внутрішній номер закупівлі:
8787564
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-24-003103-a
Замовник:
Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497176
-
Адреса:
61060, Україна, Харківська область, Харків, проспект Московський будинок 142
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волошко Анатолій Іванович +380573921244 yuriev1908tender@gmail.com http://www.yuriev.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
16110000-9 Плуги чи дискові борониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
513 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 565.00 UAH
Період уточнення:
24.02.2021 15:45 - 02.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2021 15:45 - 12.03.2021 15:50
Аукціон:
з 15.03.2021 14:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює оплату товару повністю після його передання Учасником відповідно до видаткової накладної протягом 10 (десяти) робочих днів, які обчислюються з дня, наступного за днем передачі товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
агрегат дисковий для обробітку ущільненого грунту ЛДП-6 причіпний (або еквівалент)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 01.06.2021
Місце постачання
62408, Україна, Харківська область, Харківський район, с. Елітне, вул. Насіннєва, 22-1 (10)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПФ «Хартехпром-97»
×
-
Код ЄДРПОУ:
23917706
-
Контактна особа:
Логвінов Юрій Іванович +380577230779 info@sloboda.pro
-
Адреса:
61036, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Енергетична, будинок 17
Початкова пропозиція
512 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
512 850.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
32
Скарги
0