• Відкриті торги
  • КЕП

агрегат дисковий для обробітку ущільненого грунту ЛДП-6 причіпний (або еквівалент)

Оголошено тендер

513 000.00 UAH
Номер: 7462b7448c844a8da45c71ad328512ee
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-02-24-002747-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
Замовник: Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
Очікувана вартість: 513 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: агрегат дисковий для обробітку ущільненого грунту ЛДП-6 причіпний (або еквівалент)
Примітки: Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України м. Харків, проспект Московський, 142, 61060 Код за ЄДРПОУ 00497176 юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 16110000-9 Плуги чи дискові борони
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 24.02.2021 15:14

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
агрегат дисковий для обробітку ущільненого грунту ЛДП-6 причіпний (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 16110000-9 Плуги чи дискові борони
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 01.06.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума513 000.00 UAH