-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Дизельне паливо, бензин А-92
Тендер Prozorro UA-2021-02-24-002422-c
річний план закупівель
Завершена
1 191 373.35
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 913.73 UAH
мін. крок: 1% або 11 913.73 UAH
Номер:
2143f9fadda241e9b59b2b5c5046ed8c
Внутрішній номер закупівлі:
8787059
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-24-002422-c
Замовник:
Відділ освіти Романівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43991422
-
Адреса:
13001, Україна, Житомирська область, селище міського типу Романів, Житомирська область смт.Романів вул.С.Лялевича, 2 Відділ освіти Романівської селищної ради
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лопоха Надія Янківна +380962460231 vira_viza2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 191 373.35 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 913.73 UAH
Період уточнення:
24.02.2021 15:38 - 02.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2021 15:38 - 12.03.2021 15:43
Аукціон:
15.03.2021 11:36 - 15.03.2021 12:09
Період кваліфікації:
15.03.2021 12:09 - 18.03.2021 10:30
Період завантаження договору:
18.03.2021 10:30 - 07.04.2021 10:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
43728 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
13001, Україна, Житомирська область, смт.Романів, Житомирська область смт.Романів (у зв’язку з тим, що відділ освіти Романівської селищної ради Житомирської області не має де зберігати нафтопродукти, умовою поставки являється наявність автозаправної станції учасника на території смт. Романів Житомирської області. )
На карті
Бензин А-92
Кількість
413 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
13001, Україна, Житомирська область, смт.Романів, Житомирська область смт.Романів (у зв’язку з тим, що відділ освіти Романівської селищної ради Житомирської області не має де зберігати нафтопродукти, умовою поставки являється наявність автозаправної станції учасника на території смт. Романів Житомирської області. )
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТД МТК"
Оскарження: 18.03.2021 10:30 - 29.03.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43621716
-
Контактна особа:
Менеджер Третій +380678171010 mtcmanagerthree@gmail.com
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ГЛОБИНСЬКА, будинок 2, офіс 207/2
Оскарження: 18.03.2021 10:30 - 29.03.2021 01:00
Початкова пропозиція
1 059 384.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 059 384.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.03.2021 10:30
Відповіді на вимоги
9
Документи
49
Скарги
0
ТОВ Калина
×
-
Код ЄДРПОУ:
20418977
-
Контактна особа:
Гилюк Алла Василівна +380414621896 tov-kalina@ukr.net
-
Адреса:
13001, Україна, Житомирська область, Селище міського типу Романів, вул.Небесної Сотні, 18
Початкова пропозиція
1 114 023.35 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 114 023.35 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
8
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Дорощук Валентина 380671744150 BELCHIKAN@UKR.NET http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
1 125 185.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 125 185.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
55
Скарги
0
ТОВ "КРЕЙН ЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829696
-
Контактна особа:
Обитоцький Юрій Анатолійович 380442812312 craneenergy.oya@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 01133, м.Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 34, кімната 413
Початкова пропозиція
1 170 619.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 170 619.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
38
Скарги
0
Контракти
Номер:
1bef6a95678148e88a59a0b06320e75f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-24-002422-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ТД МТК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43621716
-
Контактна особа:
Менеджер Третій +380678171010 mtcmanagerthree@gmail.com
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ГЛОБИНСЬКА, будинок 2, офіс 207/2
Номер договору:
75
Сума договору:
1 059 384.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
882 820.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.04.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
02.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний