-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-92
Оголошено тендер
1 191 373.35
UAH
Номер:
31fa4d02781d41dfb5d044071b1b82b4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-24-003660-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Романівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43991422
-
Адреса:
13001, Україна, Житомирська область, селище міського типу Романів, Житомирська область смт.Романів вул.С.Лялевича, 2 Відділ освіти Романівської селищної ради
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Романівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43991422
-
Адреса:
13001, Україна, Житомирська область, селище міського типу Романів, Житомирська область смт.Романів вул.С.Лялевича, 2 Відділ освіти Романівської селищної ради
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 191 373.35 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо, бензин А-92
Примітки:
Інформація про замовника: 1.Найменування: Відділ освіти Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області. 2.Код згідно з ЄДРПОУ: 43991422 3.Місце знаходження: Україна, 13001, Житомирська область, Житомирський район, смт.Романів, вул.Сергія Лялевича, 2. 4.Категорія Замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади зазначені в п.1 ч.1 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.02.2021 14:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 191 373.35 UAH