• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Автобус РУТА 22 або еквівалент (ДК 021:2015 34120000-4 мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб)

Торги не відбулися

950 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 500.00 UAH
Номер: f33b5f94f6724f8dbfd3d0afd98a20f5
Внутрішній номер закупівлі: 8737218
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-22-009436-b   
Замовник: Буринська міська рада
Контактна особа: Світлана Харченко +380667351410 svetlana.khar4enko10@gmail.com http://buryn-miskrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 950 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 500.00 UAH
Період уточнення: 22.02.2021 14:31 - 01.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 22.02.2021 14:31 - 11.03.2021 00:00
Аукціон: з 11.03.2021 15:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус РУТА 22 або еквівалент (ДК 021:2015 34120000-4 мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб)
Код ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.04.2021
Місце постачання Відповідно до документації