-
Відкриті торги
-
КЕП
Автобус РУТА 22 або еквівалент (ДК 021:2015 34120000-4 мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб)
Оголошено тендер
950 000.00
UAH
Номер:
e4c6160a18284616a7c862988f49222c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-22-009532-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Буринська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058025
-
Адреса:
41700, Україна, Сумська область, Буринський р-н, м. Буринь, вул. Першотравнева, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Буринська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058025
-
Адреса:
41700, Україна, Сумська область, Буринський р-н, м. Буринь, вул. Першотравнева, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
950 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автобус РУТА 22 або еквівалент (ДК 021:2015 34120000-4 мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб)
Примітки:
планова потреба 2021 року
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
22.02.2021 14:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума950 000.00 UAH