-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні (реактиви) ДК 021:2015: код 33690000-3 Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2021-02-22-004842-b
Завершена
277 238.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 772.38 UAH
мін. крок: 1% або 2 772.38 UAH
Номер:
c8eae3f9e9394e3aa02ca80fc58c0607
Внутрішній номер закупівлі:
8730674
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-22-004842-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004097
-
Адреса:
75200, Україна, Херсонська область, смт. Чаплинка, вул. Космонавтів, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Зінченко +380500390841 chapl_crb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
277 238.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 772.38 UAH
Період уточнення:
22.02.2021 11:39 - 28.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2021 11:39 - 10.03.2021 00:00
Аукціон:
10.03.2021 11:08 - 10.03.2021 11:29
Період кваліфікації:
10.03.2021 11:29 - 16.03.2021 14:00
Період завантаження договору:
16.03.2021 14:00 - 05.04.2021 14:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник зобов’язаний оплатити товар Постачальнику протягом 15 календарних днів з моменту підписання документів про отримання товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend N (2,5 мл/фл)
Кількість
14 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Аланінамінотрансфераза-кін.СпЛ (АЛТ-кін.СпЛ) 100
Кількість
45 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Азур-Еозин по Романовському з буфером
Кількість
8 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Аспартатамінотрансфераза-кін.СпЛ (АСТ-кін СпЛ) 100
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Альфа-Амілаза-кін.СпЛ 50
Кількість
8 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Детергент 20 л для LabAnalyt 3-Part Аналізатор Гематологічний
Кількість
9 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Ділюент 20 л для LabAnalyt 3-Part Аналізатор Гематологічний
Кількість
36 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Літичний реагент 1 л для LabAnalyt 3-Part Аналізатор Гематологічний
Кількість
18 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Очищуючий засіб 100 мл для LabAnalyt 3-Part Аналізатор Гематологічний
Кількість
18 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Білірубін СпЛ 200
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Моноклональний реагент анти-A для визначення груп крові людини за системою АВ0 (1х10 мл)
Кількість
15 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Моноклональний реагент анти-B для визначення груп крові людини за системою АВ0 (1х10 мл)
Кількість
15 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Моноклональний реагент анти-D Супер для визначення груп крові людини за системою Rhesus (1х10 мл)
Кількість
18 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
ПЧ-тест з рідким реагентом (100 визн)
Кількість
76 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Набір реагентів "ДСУ-ЕРІТРО-HBsAg"
Кількість
3 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
СРБ - латекс-тест
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Забарвлення за Цілєм-Нільсоном СпЛ
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Набір реагентів для РМП
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Загальний білок СпЛ 1000
Кількість
12 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Холестерин СпЛ 200
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Сечовина СпЛ 300
Кількість
24 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Креатинін-кін.СпЛ 200
Кількість
34 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Білірубін загальний СпЛ 100
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Глюкоза СпЛ 500
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Тимолова проба СпЛ 1000
Кількість
18 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Тест на виявлення Тропоніну І, W46-C4P
Кількість
140 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Гемоглобін СпЛ 400
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Альбумін СпЛ 100
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Біоконт-С
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Плазма-контроль Клот Н, 4 параметри
Кількість
60 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Холінестераза-кін СпЛ 50
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Карбокси-гемоглобін
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
RTC-фарб СпЛ
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Аланінамінотрансфераза СпЛ (АЛТ СпЛ) 250
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Залізо СпЛ (100)
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
РФ - латекс-тест
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Желатину раствор 10% (10 амп/уп)
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Білкові фракції СпЛ
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
СпЛ Hb - контроль 3 рівня (5 мл/фл)
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ТРЕТЬЯК ОЛЕНА ПЕТРІВНА"
Оскарження: 16.03.2021 14:00 - 27.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2598218244
-
Контактна особа:
Олена Третьяк +380675019415 71tretyak@gmail.com
-
Адреса:
61023, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 122, квартира 10
Оскарження: 16.03.2021 14:00 - 27.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
274 336.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
271 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.03.2021 14:00
Відповіді на вимоги
10
Документи
24
Скарги
0
ФОП "МЕЛЬНИК ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2586900647
-
Контактна особа:
Тетяна Мельник +380673832989 melniktetyana@ukr.net
-
Адреса:
63040, Україна, Харківська область, Валківський район, село Водопій, ВУЛИЦЯ ЩОРСА, будинок 6
Початкова пропозиція
276 877.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
274 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
027933a9bc7d4572b531ac293a1ed53d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-22-004842-b-c1
Постачальник:
ФОП "ТРЕТЬЯК ОЛЕНА ПЕТРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2598218244
-
Контактна особа:
Олена Третьяк +380675019415 71tretyak@gmail.com
-
Адреса:
61023, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 122, квартира 10
Номер договору:
136/3
Сума договору:
271 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
29.03.2021 09:25
Статус:
Виконаний