-
Відкриті торги
-
КЕП
Лікарські засоби різні (реактиви) ДК 021:2015: код 33690000-3 Лікарські засоби різні
271 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
027933a9bc7d4572b531ac293a1ed53d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-22-004842-b-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004097
-
Контактна особа:
Андрій Зінченко +380500390841 chapl_crb@ukr.net
-
Адреса:
75200, Україна, Херсонська область, смт. Чаплинка, вул. Космонавтів, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ТРЕТЬЯК ОЛЕНА ПЕТРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2598218244
-
Контактна особа:
Олена Третьяк +380675019415 71tretyak@gmail.com
-
Адреса:
61023, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 122, квартира 10
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
136/3
Дата підписання:
29.03.2021 09:25
Період дії договору:
29.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
271 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
271 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend N (2,5 мл/фл)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
14 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Аланінамінотрансфераза-кін.СпЛ (АЛТ-кін.СпЛ) 100
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
45 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Азур-Еозин по Романовському з буфером
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
8 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Аспартатамінотрансфераза-кін.СпЛ (АСТ-кін СпЛ) 100
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Альфа-Амілаза-кін.СпЛ 50
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
8 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Детергент 20 л для LabAnalyt 3-Part Аналізатор Гематологічний
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
9 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Ділюент 20 л для LabAnalyt 3-Part Аналізатор Гематологічний
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
36 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Літичний реагент 1 л для LabAnalyt 3-Part Аналізатор Гематологічний
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
18 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Очищуючий засіб 100 мл для LabAnalyt 3-Part Аналізатор Гематологічний
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
18 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Білірубін СпЛ 200
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Моноклональний реагент анти-A для визначення груп крові людини за системою АВ0 (1х10 мл)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
15 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Моноклональний реагент анти-B для визначення груп крові людини за системою АВ0 (1х10 мл)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
15 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Моноклональний реагент анти-D Супер для визначення груп крові людини за системою Rhesus (1х10 мл)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
18 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
ПЧ-тест з рідким реагентом (100 визн)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
76 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Набір реагентів "ДСУ-ЕРІТРО-HBsAg"
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 набір
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
СРБ - латекс-тест
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Забарвлення за Цілєм-Нільсоном СпЛ
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Набір реагентів для РМП
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Загальний білок СпЛ 1000
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
12 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Холестерин СпЛ 200
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Сечовина СпЛ 300
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
24 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Креатинін-кін.СпЛ 200
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
34 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Білірубін загальний СпЛ 100
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Глюкоза СпЛ 500
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Тимолова проба СпЛ 1000
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
18 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Тест на виявлення Тропоніну І, W46-C4P
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
140 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Гемоглобін СпЛ 400
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Альбумін СпЛ 100
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Біоконт-С
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Плазма-контроль Клот Н, 4 параметри
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
60 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Холінестераза-кін СпЛ 50
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Карбокси-гемоглобін
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
RTC-фарб СпЛ
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Аланінамінотрансфераза СпЛ (АЛТ СпЛ) 250
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Залізо СпЛ (100)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
РФ - латекс-тест
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Желатину раствор 10% (10 амп/уп)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Білкові фракції СпЛ
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
СпЛ Hb - контроль 3 рівня (5 мл/фл)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті