-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2021-02-19-005377-b
Завершена
1 020 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 200.00 UAH
Номер:
23b9926f852c4852b7f97727cf022d93
Внутрішній номер закупівлі:
8706593
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-19-005377-b
Замовник:
НОВОЧОРТОРИЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ ТЕХНІКУМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00698259
-
Адреса:
13120, Україна, Житомирська область, c. Нова Чортория, вул. Незалежності, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Омельчук +380968117350 opno30@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 020 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 200.00 UAH
Період уточнення:
19.02.2021 11:46 - 25.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2021 11:46 - 07.03.2021 11:11
Аукціон:
09.03.2021 12:52 - 09.03.2021 13:13
Період кваліфікації:
09.03.2021 13:13 - 15.03.2021 14:26
Період завантаження договору:
15.03.2021 14:26 - 04.04.2021 14:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А92
Кількість
10000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Дизельне паливо
Кількість
30000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БРИСТОН"
Оскарження: 15.03.2021 14:26 - 26.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42254701
-
Контактна особа:
Притикін Сергій Ігорович 380671111111, 380686893844 bristontender@gmail.com
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 44
Оскарження: 15.03.2021 14:26 - 26.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
927 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
905 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.03.2021 14:26
Відповіді на вимоги
11
Документи
39
Скарги
0
ТОВ "ТД МТК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43621716
-
Контактна особа:
Данилюк Віктор +380678171010 tdmtcompany@gmail.com
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ГЛОБИНСЬКА, будинок 2, офіс 207/2
Початкова пропозиція
933 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
906 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
42
Скарги
0
Контракти
Номер:
dea9491fd1ab4971a5de81daafae49e4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-19-005377-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БРИСТОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42254701
-
Контактна особа:
Притикін Сергій Ігорович 380671111111, 380686893844 bristontender@gmail.com
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 44
Номер договору:
31
Сума договору:
905 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
754 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
26.03.2021 10:00
Статус:
Підписаний