• Відкриті торги
  • КЕП

Нафта і дистиляти

Оголошено тендер

1 020 000.00 UAH
Номер: 959e6dbe51284789b4668f95b56a7ca8
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-02-18-010055-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: НОВОЧОРТОРИЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ ТЕХНІКУМ
Замовник: НОВОЧОРТОРИЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ ТЕХНІКУМ
Очікувана вартість: 1 020 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 18.02.2021 15:21

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А92
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 10000 літр
Період постачання (не задано)
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 30000 літр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 020 000.00 UAH