-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-02-18-008860-b
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Код товару згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільш відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015, код 09310000-5 Електрична енергія. Місце поставки: до межі балансової належності електроустановок замовника. Закупівля здійснюється без розподілу. Розподіл електричної енергії не є предметом даної закупівлі.
Завершена
240 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
Номер:
ebd94f72d2f240709d99c1e177aa95bb
Внутрішній номер закупівлі:
8690025
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-18-008860-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ СИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43420415
-
Адреса:
42533, Україна, Сумська область, Синівка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ралко Надія 380662187233 RALKON@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 200.00 UAH
Період уточнення:
18.02.2021 15:02 - 26.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2021 15:02 - 08.03.2021 00:00
Аукціон:
09.03.2021 11:11 - 09.03.2021 11:38
Період кваліфікації:
09.03.2021 11:38 - 12.03.2021 10:05
Період завантаження договору:
12.03.2021 10:05 - 01.04.2021 10:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
100000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
Оскарження: 12.03.2021 10:05 - 23.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Серженко Галина Вікторівна +38(095)911-42-68 g.serzhenko@sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Оскарження: 12.03.2021 10:05 - 23.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
217 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
205 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.03.2021 10:05
Відповіді на вимоги
10
Документи
43
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ"ГАЗЕНЕРГОПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40879290
-
Контактна особа:
Прядко Валерій 380505524283 GAZENERG@UKR.NET
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, 40030, Сумська обл., місто Суми, Зарічний район, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСІЯ БЕРЕСТА, будинок 13
Початкова пропозиція
217 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
206 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
71
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУМИГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39586236
-
Контактна особа:
Ярошенко Наталія Олександрівна 380675431193, 380542659931,380675431193 Nataliia.Yaroshenko@smgaszbut.104.ua
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, Суми, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСІЯ БЕРЕСТА, будинок 21
Початкова пропозиція
234 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
208 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
0ea1da46100947399b540563d4854b79
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-18-008860-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Серженко Галина Вікторівна +38(095)911-42-68 g.serzhenko@sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Номер договору:
221001514
Сума договору:
205 999.99 UAH з ПДВ
Сума договору:
171 666.66 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
23.03.2021 00:01
Статус:
Виконаний