-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Код товару згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільш відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015, код 09310000-5 Електрична енергія. Місце поставки: до межі балансової належності електроустановок замовника. Закупівля здійснюється без розподілу. Розподіл електричної енергії не є предметом даної закупівлі.
205 999.99
UAH з ПДВ
Номер:
0ea1da46100947399b540563d4854b79
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-18-008860-b-a1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ СИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43420415
-
Контактна особа:
Ралко Надія 380662187233 RALKON@UKR.NET
-
Адреса:
42533, Україна, Сумська область, Синівка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Серженко Галина Вікторівна +38(095)911-42-68 g.serzhenko@sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Опис:
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Код товару згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільш відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015, код 09310000-5 Електрична енергія. Місце поставки: до межі балансової належності електроустановок замовника. Закупівля здійснюється без розподілу. Розподіл електричної енергії не є предметом даної закупівлі.
Номер договору:
221001514
Дата підписання:
23.03.2021 00:01
Період дії договору:
23.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
205 999.99 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 34 333.33 UAH)
Оплачено:
205 999.99 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 34 333.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
100000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Внесені зміни
- Зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування (Закон)
Номер:
7c6185098ade402688ceeb40b6c98851
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення суми.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
30.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
369b205cde2f46b89dd0255b074e3ab1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
підвищення ціни на ринку , відповідно до результатів торгів.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.04.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
c12ba40626a14ddd91cc1698d1c5fdab
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару без зміни вартості договору.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
14.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
5302c8caacfe489a8655f45e930a4496
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару без міни умов договору.
Номер додаткової угоди:
5.
Дата внесення змін до договору:
16.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано